MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburetter 4151044
nr 415 1044
Taburetter
1 par, KJ, mahogny [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 juni 2006
1.000 kr
1.000 kr
800 kr